Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kohvilaud Ja Söögilaud

Air table

Kohvilaud Ja Söögilaud See, kuidas see saab hõlpsalt madalalt kohvilauda täielikult söögilaua lauale või isegi kirjutuslauale minna, on üsna huvitav. Metalltorusid saab pöörata kahes erinevas asendis pöörlemise teel. Puitlauad on pööratud hingedega, mis võimaldavad teil laua pinda suurendada. Selle mööblieseme nimi inspireerib MacBook Airi tänu kergele enesetundele nii füüsiliselt kui ka visuaalselt.

Projekti nimi : Air table, Disainerite nimi : Claudio Sibille, Kliendi nimi : M3 Claudio Sibille.

Air table Kohvilaud Ja Söögilaud

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.