Disainiajakiri
Disainiajakiri
Puidust Mäng

BlindBox

Puidust Mäng BlindBox on puidust mäng, mis ühendab mõistatused mälumängudega ja tugevdab selliseid tundeid nagu kuulmine ja puudutamine. See on omakorda mängijatele mõeldud mäng kahele mängijale. Mängija, kes kogub oma marmorid enne teise mängija võitu. Mängijad liigutavad horisontaalseid sahtleid, et joondada nende keskel olevad augud, et luua vertikaalseid teid marmoride allakukkumiseks. Mäng nõuab vastase blokeerimiseks strateegilise mõtlemise võimeid, head mälu õigete käikude jaoks ja suurt tähelepanu, et teha välja oma marmor kolib.

Projekti nimi : BlindBox, Disainerite nimi : Ufuk Bircan Özkan, Kliendi nimi : Ufuk Bircan Özkan.

BlindBox Puidust Mäng

See hea disain on pakendikujunduskonkursi disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi pakendikujunduse teoseid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.