Disainiajakiri
Disainiajakiri
Toitesöötja

Food Feeder Plus

Toitesöötja Food Feeder Plus ei aita mitte ainult lastel üksi süüa, vaid tähendab ka vanematele suuremat iseseisvust. Imikud saavad seda ise käes hoida ja seda imeda ja närida pärast seda, kui olete purustanud vanemate valmistatud toidu. Food Feeder Plus sisaldab suuremat ja elastset silikoonkotti, et rahuldada imikute kasvavat isu. See on oluline söötmisvõimalus, mis võimaldab väikelastel värsket tahket toitu ohutult uurida ja nautida. Toidud ei pea olema püreestatud. Pange toit lihtsalt silikoonkotti, sulgege lukk ja imikud saavad värske toiduga isesöömist nautida.

Projekti nimi : Food Feeder Plus, Disainerite nimi : Kidsme, Kliendi nimi : kidsme.

Food Feeder Plus Toitesöötja

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.