Disainiajakiri
Disainiajakiri
Ettevõtte Identiteet

Territoria Festival

Ettevõtte Identiteet Kaasaegse kunsti kaheksanda festivali "Territoria" identiteet. Festivalil pakutakse erinevate žanrite kaasaegse kunsti originaalseid ja eksperimentaalseid teoseid. Ülesandeks oli festivali identiteedi kaubamärgistamine ja selle vastu huvi arendamine selle sihtrühma hulgas, et luua organisatsiooniline struktuur, mida on uute teemadega hõlpsasti kohandatav. Põhiideeks oli kaasaegse kunsti kui maailma erineva vaatenurga tõlgendamine. Nii on ilmunud loosung "Kunst teisest vaatenurgast" ja selle graafiline teostus.

Projekti nimi : Territoria Festival, Disainerite nimi : Oxana Paley, Kliendi nimi : Festival ‘Territory’.

Territoria Festival Ettevõtte Identiteet

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.