Disainiajakiri
Disainiajakiri
Raamat

Brazilian Cliches

Raamat Brasiilia klišeede koostamisel kasutati pilte Brasiilia kõrgklassi klišeede kataloogist. Kuid selle tiitli põhjus ei tulene ainult klišeedest, mida selle illustratsioonide kompositsioonil kasutatakse. Igal leheküljel kordamööda puutume kokku Brasiilia klišeedega: ajaloolistega, nagu näiteks portugallaste saabumine, põlis-indiaanlaste katehheerimine, kohvi- ja kuldmajandustsüklid ... see hõlmab isegi Brasiilia tänapäevaseid klišeesid, täis liiklusummikuid, võlad, suletud korterelamud ja võõrandumine - kujutatud ebareaalses kaasaegses visuaalses narratiivis.

Projekti nimi : Brazilian Cliches, Disainerite nimi : Gustavo Piqueira, Kliendi nimi : .

Brazilian Cliches Raamat

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva disainimeeskond

Maailma suurimad disainimeeskonnad.

Mõnikord vajate tõeliselt suurepäraste disainilahenduste loomiseks väga suurt andekate disainerite meeskonda. Iga päev esindab meid eraldiseisev auhinnatud innovaatiline ja loominguline disainimeeskond. Uurige ja avastage originaalset ja loomingulist arhitektuuri, head disaini-, moe-, graafilise disaini ja disainistrateegia projekte kogu maailma disainimeeskondade poolt. Saage inspiratsiooni suurmeistrite disainerite originaalteostest.