Disainiajakiri
Disainiajakiri
Raamat

Brazilian Cliches

Raamat Brasiilia klišeede koostamisel kasutati pilte Brasiilia kõrgklassi klišeede kataloogist. Kuid selle tiitli põhjus ei tulene ainult klišeedest, mida selle illustratsioonide kompositsioonil kasutatakse. Igal leheküljel kordamööda puutume kokku Brasiilia klišeedega: ajaloolistega, nagu näiteks portugallaste saabumine, põlis-indiaanlaste katehheerimine, kohvi- ja kuldmajandustsüklid ... see hõlmab isegi Brasiilia tänapäevaseid klišeesid, täis liiklusummikuid, võlad, suletud korterelamud ja võõrandumine - kujutatud ebareaalses kaasaegses visuaalses narratiivis.

Projekti nimi : Brazilian Cliches, Disainerite nimi : Gustavo Piqueira, Kliendi nimi : .

Brazilian Cliches Raamat

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.