Disainiajakiri
Disainiajakiri
Väljaheide

Meline

Väljaheide Meline on uuenduslik hoiuruumidega väljaheide. Selle minimaalses disainis on riiul ja pulk jope ja koti riputamiseks. Riiul sobib ideaalselt õpilaste tööriistade ja asjade hoidmiseks ning ulatub väljapoole, et hoida mõned esemed käeulatuses. See on kerge lehtpuu raami ja laminaatistmete / riiuliga. Kujundust mõjutab DeStijli stiil. Meline on usaldusväärne väljaheide, väljaheide, mida saate nimetada "sõbraks".

Projekti nimi : Meline, Disainerite nimi : Eliane Zakhem, Kliendi nimi : E Zakhem Interiors.

Meline Väljaheide

See hea disain on pakendikujunduskonkursi disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi pakendikujunduse teoseid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.