Disainiajakiri
Disainiajakiri
Riiulite Süsteem

bibili

Riiulite Süsteem Mõistlik ja klassikaline kontseptsioon, need riiulid avaldavad muljet tugeva isiksusega. See tuleneb kolmnurksete püstiste osade tagurpidi pööramisest, mille tulemuseks on keerdusliikumine, mis mängib seadme erinevatel sügavustel kogu kõrguse ulatuses. Loodud dünaamiline efekt annab mööblile peaaegu inimliku hoiaku: olenevalt sellest, kust seda vaadata on, näib see olevat vaatavat üle õla ja / või kuulamas uste poole. "Bibili" riiulid on toodetud erineva laiusega moodulites. Seetõttu on võimalik luua elavaid graafilisi efekte pakkuvaid mänguaseinu.

Projekti nimi : bibili, Disainerite nimi : Rosset Thierry Michel, Kliendi nimi : Thierry Michel Rosset - Olution.

bibili Riiulite Süsteem

See hea disain on pakendikujunduskonkursi disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi pakendikujunduse teoseid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.