Disainiajakiri
Disainiajakiri
Laevajuhtimissüsteem

GE’s New Bridge Suite

Laevajuhtimissüsteem GE modulaarne laevajuhtimissüsteem on konstrueeritud nii suurte kui ka kergete laevade jaoks, pakkudes intuitiivset juhtimist ja selget visuaalset tagasisidet. Uus positsioneerimistehnoloogia, mootori juhtimissüsteemid ja seireseadmed võimaldavad laevadel suletud ruumides täpselt manööverdada, vähendades samal ajal operaatorile tekitatavat stressi, kuna keerukad käsitsijuhtimisfunktsioonid asendatakse uue puutetundliku ekraaniga tehnoloogiaga. Reguleeritav ekraan vähendab peegeldusi ja optimeerib ergonoomikat. Kõigil konsoolidel on integreeritud haarats käepidemed kasutamiseks karedatel meredel.

Projekti nimi : GE’s New Bridge Suite, Disainerite nimi : LA Design , Kliendi nimi : GE.

GE’s New Bridge Suite Laevajuhtimissüsteem

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.