Disainiajakiri
Disainiajakiri
Ventileeritav Pöörduks

JPDoor

Ventileeritav Pöörduks JPDoor on kasutajasõbralik pöörduks, mis sulandub jalousie aknasüsteemiga, mis aitab luua ventilatsioonivoolu ja samal ajal ruumi kokku hoida. Disaini eesmärk on vaid väljakutsete vastuvõtmine ja nende lahendamine individuaalse uurimise, tehnikate ja uskuda abil. Kujundused pole õiged või valed, see on tõepoolest väga subjektiivne. Kuid suurepärased kujundused vastavad lõppkasutajate vajadustele ja nõudmistele või avaldavad kogukonnale suurt mõju. Maailm on igas nurgas täis erinevat disainilahendust, seega ärge loobuge uurimast: "Jääge näljaseks ja jääge lolliks - Steve Job".

Projekti nimi : JPDoor, Disainerite nimi : Jerome Thia, Kliendi nimi : Exuidea Design.

JPDoor Ventileeritav Pöörduks

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.