Disainiajakiri
Disainiajakiri
Ettevõtte Sisemärgistamine

Wellness and DaySPA

Ettevõtte Sisemärgistamine Päeva spaasüsteem, mis on mõeldud kliendi stimuleerimiseks saabumisel, aidates vahetult üle minna igapäevasest linnarutiinist vaimse ja füüsilise ülendamise ruumi. Brändingu kontseptsioon kehtib lagede ja seinte parameetrilise mahu kohta, mis nagu naturaalsed koopaavad võimaldavad loomulikul päevavalgusel ujutada nende taga olevad kontori- ja raamatupidamisalad. Kaks vastuvõtumoodulit on kullatud vasklehtedega, mis meenutavad kahte lihvitud poolvääriskivi. Kujunduslik lähenemisviis on sisemise ilu metafoor, mis vajab paljastamist.

Projekti nimi : Wellness and DaySPA, Disainerite nimi : Helen Brasinika, Kliendi nimi : BllendDesignOffice.

Wellness and DaySPA Ettevõtte Sisemärgistamine

See hea disain on pakendikujunduskonkursi disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi pakendikujunduse teoseid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.