Disainiajakiri
Disainiajakiri
Elumaja

Tempo House

Elumaja See projekt on Rio de Janeiro ühes võluvaimas linnaosas asuva koloonia stiilis maja täielik renoveerimine. Erakorralisele alale, mis on täis eksootilisi puid ja taimi (kuulsa maastikuarhitekti Burle Marxi algupärane maastikukava), oli peamine eesmärk integreerida väliaed siseruumidega, avades suured aknad ja uksed. Teenetemärgil on olulised Itaalia ja Brasiilia kaubamärgid ning idee on see lõuendina, et klient (kunstikoguja) saaks oma lemmikteoseid eksponeerida.

Projekti nimi : Tempo House, Disainerite nimi : Gisele Taranto, Kliendi nimi : Gisele Taranto Arquitetura.

Tempo House Elumaja

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.