Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kohvilaud

Fallen Bird

Kohvilaud Nii nagu Immanuel Kant, lähtun ma esteetilisest ideest, mis annab mu teosele hinge. Ma jälgin alati omal moel: intuitiivselt, emotsionaalselt ja teadlikult konkreetse teemaga seotud. (E) liikumise kolmnurgad on lugu, mis algab kindlast geomeetrilisest kujust, võrdkülgsest kolmnurgast, esimesest, mida tugipunktid ei paku lõigata. See destilleerib mitmesuguseid vorme, mida saab kasutada nii väljaheidete, laudade jms kujundusena, kui ka töödelda abstraktseteks geomeetrilisteks üksusteks, mis toimivad visuaalse kunstina

Projekti nimi : Fallen Bird, Disainerite nimi : André Verroken, Kliendi nimi : Studio Verroken for GESQUIERE & VERROKEN bvba.

Fallen Bird Kohvilaud

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.