Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kohvilaud

Prism

Kohvilaud Prism on tabel, mis räägib loo. Pole tähtis, millise nurga alt seda tabelit vaatate, näitab see teile midagi uut. Nagu valguse murdmise prisma - see tabel võtab ühelt ribalt eralduvaid värvilisi jooni ja muudab need üle kogu raami. Selle lineaarse geomeetria kudumisel ja keerdumisel muutub see tabel punktist teise. Värvide segamise labürindis tekivad pinnad, mis sulavad kokku, moodustades terviku. Prismal on oma vormilt ja funktsioonilt minimalism, kuid koos keeruka geomeetriaga paljastab see midagi ootamatut ja loodetavasti pisut arusaamatut.

Projekti nimi : Prism, Disainerite nimi : Maurie Novak, Kliendi nimi : MN Design.

Prism Kohvilaud

See hea disain on pakendikujunduskonkursi disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi pakendikujunduse teoseid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.