Disainiajakiri
Disainiajakiri
Vannitoamööbel

Sott'Aqua Marino

Vannitoamööbel Sott'Aqua Marino kollektsioon koos loominguliste üksikasjadega veealusest maailmast kuni vannitubadeni pakub luksust kujundada oma vannituba, kasutades laia valikut modulatsioonivalikuid.Sott'Aqua Marino suudab pakkuda igale inimesele ainulaadset disainikäsitlust vannituba oma paindlikkusega kasutamiseks ühe- või kahekordsete valamukappidega.Ripuga seinale kinnitatud ümaral peeglil on ka varjatud valgustussüsteem. Ratastel olev seedripüstol töötab ka pesukorvina.

Projekti nimi : Sott'Aqua Marino, Disainerite nimi : Isvea Eurasia, Kliendi nimi : ISVEA.

Sott'Aqua Marino Vannitoamööbel

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.