Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kliendi Poolt Konfigureeritav Autosüsteem

Supercar System

Kliendi Poolt Konfigureeritav Autosüsteem Superauto süsteem on harrastussõiduk, mida klient saab hõlpsasti konfigureerida vastavalt muutuvale jõudlusele, stiilile ja eelarvelistele soovidele. Kliendid saavad oma sõidukit konfigureerida ja ümber konfigureerida nii suurtel kui ka väikestel viisidel, ilma et oleks vaja spetsiaalseid tööriistu või oskusi. Supercar System demokratiseerib disainilahenduse otsused tootjalt eemal ja kliendi kätte, kuhu nad kuuluvad. Kliendile disaini ja spetsifikatsiooni määramine loob jätkusuutliku toote, mis leevendab O.EM-i kavandatud vananemist. tootjad.

Projekti nimi : Supercar System, Disainerite nimi : Paolo Tiramani, Kliendi nimi : Supercar System.

Supercar System Kliendi Poolt Konfigureeritav Autosüsteem

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.