Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kliendi Poolt Konfigureeritav Autosüsteem

Supercar System

Kliendi Poolt Konfigureeritav Autosüsteem Superauto süsteem on harrastussõiduk, mida klient saab hõlpsasti konfigureerida vastavalt muutuvale jõudlusele, stiilile ja eelarvelistele soovidele. Kliendid saavad oma sõidukit konfigureerida ja ümber konfigureerida nii suurtel kui ka väikestel viisidel, ilma et oleks vaja spetsiaalseid tööriistu või oskusi. Supercar System demokratiseerib disainilahenduse otsused tootjalt eemal ja kliendi kätte, kuhu nad kuuluvad. Kliendile disaini ja spetsifikatsiooni määramine loob jätkusuutliku toote, mis leevendab O.EM-i kavandatud vananemist. tootjad.

Projekti nimi : Supercar System, Disainerite nimi : Paolo Tiramani, Kliendi nimi : Supercar System.

Supercar System Kliendi Poolt Konfigureeritav Autosüsteem

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujunduslegend

Legendaarsed disainerid ja nende auhinnatud tööd.

Disainilegendid on äärmiselt kuulsad disainerid, kes muudavad meie maailma oma heade kujundustega paremaks kohaks. Avastage legendaarsed disainerid ja nende uuenduslikud tootedisainid, originaalsed kunstiteosed, loominguline arhitektuur, silmapaistvad moedisainilahendused ja disainistrateegiad. Nautige ja uurige kogu maailmas auhinnatud disainerite, kunstnike, arhitektide, uuendajate ja kaubamärkide originaalseid disainiteoseid. Saage inspiratsiooni loomingulistest kavanditest.