Disainiajakiri
Disainiajakiri
Segakasutusega Hoone

The Mall

Segakasutusega Hoone Mall asub kõrbes. Projekteerimisidee põhineb ehitusprogrammi lahutamisel, et luua sellest kultuuri- ja kaubanduspiirkond, mis mõjutab selle ümbritsevat. Kompleksi integreeritud linnaruumid mahutavad palju tegevusi ja rikastavad piirkonna kultuurilist koostoimet. Selle asemel, et käituda nagu üksikelamu suletud hoone, toetab see kogu piirkonna tänavaelu. Kompleksi paigutus, hoonete orientatsioon ja fassaadidetailid on loodud toetama looduslike allikate võimalikult tõhusat kasutamist.

Projekti nimi : The Mall, Disainerite nimi : Ekin Ç. Turhan - Onat Öktem, Kliendi nimi : Ercan Çoban Architects & ONZ Architects.

The Mall Segakasutusega Hoone

See hea disain on pakendikujunduskonkursi disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi pakendikujunduse teoseid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.