Disainiajakiri
Disainiajakiri
Sõrmus

Moon Curve

Sõrmus Loodusmaailm on pidevas liikumises, kuna see tasakaalustab korra ja kaose vahel. Samast pingest luuakse hea disain. Selle tugevuse, ilu ja dünaamilisuse omadused tulenevad kunstniku võimest olla loomingu ajal avatud nendele vastanditele. Valmis teos on kunstniku loendamatute valikute summa. Kõik mõtted ja ükski tunne ei anna tulemust, mis on jäik ja külm, samas kui tunne ja kontroll ei anna tööd, mis ei väljenda ennast. Nende kahe põimimine väljendab elutantsu ise.

Projekti nimi : Moon Curve, Disainerite nimi : Mary Zayman, Kliendi nimi : Mary Zayman.

Moon Curve Sõrmus

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.