Disainiajakiri
Disainiajakiri
Patsiendi Jälgimissüsteem

Touch Free Life Care

Patsiendi Jälgimissüsteem Puutevaba päästevoodi on valmistatud manustatud kiipidega, et jälgida füsioloogilisi funktsioone. Patsiendid saavad madratsi temperatuuri ja voodi asendit intuitiivse liidese abil juhtida, ilma et nad peaksid nendeks toiminguteks õde kutsuma. Samuti kasutab õde seda ekraani manustatud ravimite ja vedelike registri pidamiseks, mis seejärel saadetakse õdejaama liidesele. Meditsiiniõe jaama liides näitab ja annab märku kõigist parameetrite, näiteks patsiendi kehatemperatuuri, vererõhu, unehäirete ja niiskuse taseme muutustest. Seega saab tlc abil kokku hoida palju töötunde.

Projekti nimi : Touch Free Life Care, Disainerite nimi : nikita chandekar, Kliendi nimi : MIT Institute of Design.

Touch Free Life Care Patsiendi Jälgimissüsteem

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.