Disainiajakiri
Disainiajakiri
Tool

Chair with Belly Button

Tool Kõhutükiga tool on kergete ja kaasaskantavate toolide sari, mis võimaldab kasutajatel mugavama istumiskogemuse saavutamiseks kasutada neid ümbritsevaid ruume, näiteks treppe, põrandat või hunnikuid raamatuid. Tooli kujundus määratleb tavapäraste istmete idee, pakkudes ootamatuid istumisvõimalusi. Toolide pilt pärines unenäolisest stsenaariumist - rühm disketi- ja sulamisvorme, mis hajuvad ruumis. Nad toetuvad vaikselt seintele ja nurkadesse nagu väikesed magavad kaasinimesed. Igal toolil on oma kõhunupp, et natuke mängulisust pakkuda.

Projekti nimi : Chair with Belly Button, Disainerite nimi : I Chao Wang, Kliendi nimi : IChao Design.

Chair with Belly Button Tool

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.