Disainiajakiri
Disainiajakiri
Tool

Chair with Belly Button

Tool Kõhutükiga tool on kergete ja kaasaskantavate toolide sari, mis võimaldab kasutajatel mugavama istumiskogemuse saavutamiseks kasutada neid ümbritsevaid ruume, näiteks treppe, põrandat või hunnikuid raamatuid. Tooli kujundus määratleb tavapäraste istmete idee, pakkudes ootamatuid istumisvõimalusi. Toolide pilt pärines unenäolisest stsenaariumist - rühm disketi- ja sulamisvorme, mis hajuvad ruumis. Nad toetuvad vaikselt seintele ja nurkadesse nagu väikesed magavad kaasinimesed. Igal toolil on oma kõhunupp, et natuke mängulisust pakkuda.

Projekti nimi : Chair with Belly Button, Disainerite nimi : I Chao Wang, Kliendi nimi : IChao Design.

Chair with Belly Button Tool

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujunduslegend

Legendaarsed disainerid ja nende auhinnatud tööd.

Disainilegendid on äärmiselt kuulsad disainerid, kes muudavad meie maailma oma heade kujundustega paremaks kohaks. Avastage legendaarsed disainerid ja nende uuenduslikud tootedisainid, originaalsed kunstiteosed, loominguline arhitektuur, silmapaistvad moedisainilahendused ja disainistrateegiad. Nautige ja uurige kogu maailmas auhinnatud disainerite, kunstnike, arhitektide, uuendajate ja kaubamärkide originaalseid disainiteoseid. Saage inspiratsiooni loomingulistest kavanditest.