Disainiajakiri
Disainiajakiri
Lauamäng

Orbits

Lauamäng Orbits on kosmosest inspireeritud lauamäng, mille eesmärk on arendada strateegilist mõtlemist ja käe-silma koordinatsiooni. See parandab loogilist, kinesteetilist ja ruumilist intelligentsust. Mäng pakub lõputult erinevaid kombinatsioone. Orbiidid sobivad 2-4 mängijale ja vähemalt 8-aastastele inimestele. Mängu eesmärk on stabiliseerida kõik orbiidil olevad kõverad ilma teistega ühendust võtmata. Õige samm on kõvera möödumine eelnenud stabiliseeritud kõvera kohal või all. Kõvera kokkupuutel teistega läheb pööre järgmisele mängijale. Planeerige oma strateegia ja ärge pöörduge kõverate poole!

Projekti nimi : Orbits, Disainerite nimi : Altug Toprak and Ezgi Yelekoglu, Kliendi nimi : Orbits.

Orbits Lauamäng

See hea disain on pakendikujunduskonkursi disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi pakendikujunduse teoseid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.