Disainiajakiri
Disainiajakiri
Mänguasjakujunduse 3D-Printimisrakendus

ShiftClips

Mänguasjakujunduse 3D-Printimisrakendus Mänguasjatootja ShiftClips CAD / CAM rakendus on toodete ja teenuste platvorm, mis võimaldab leiutajatel 10 ja uuematel luua ja 3D-printida omaenda mänguasju. Rakenduse lihtne graafiline kasutajaliides võimaldab kasutajatel nutitelefonis vorme arendada ja redigeerida ning valida hulga riistvarakinnitusi ehk klambreid, et nende vormidega integreeruda, et luua oma liigendatud ja konfigureeritavad mänguasjad. ShiftClipsi kasutajasõbralikkus muudab selle ideaalseks õppevahendiks loova vormikujunduse ja toodete valmistamise protsesside jaoks.

Projekti nimi : ShiftClips, Disainerite nimi : Wong Hok Pan, Sam, Kliendi nimi : The Hong Kong Polytechnic University, School of Design.

ShiftClips Mänguasjakujunduse 3D-Printimisrakendus

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.