Disainiajakiri
Disainiajakiri
Logo Kujundamine

Buckets of Love

Logo Kujundamine Kujundus sotsiaalsele ettevõttele Phnom Penhis (kohvik Alma), mis abistab abivajajaid kampaania "Buckets of Love" kaudu. Andes väikese summa, annetatakse abivajavatele külaelanikele toitu, õli, tarbeesemeid sisaldav ämber. Jagage armastuse kingitust. Idee oli siin lihtne, sisaldades armastust kujutavate graafiliste südametega ämbrid. Kujutades seda välja valades, tähendab see abivajajate duši alla andmist vajaliku armastusega. Kopp kannab naeratavat nägu, mis süttib mitte ainult vastuvõtjale, vaid ka saatjale. Väike armastuse žest läheb kaugele.

Projekti nimi : Buckets of Love, Disainerite nimi : Lawrens Tan, Kliendi nimi : Alma Café (Phnom Penh).

Buckets of Love Logo Kujundamine

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.