Disainiajakiri
Disainiajakiri
Etiketid

Propeller

Etiketid Propeller on erinevate maailma piirkondade piiritusjookide kogum, mida seob lennureisi teema ja pilootreisija kui bränditegelane. Kõigi jookide omadusi tutvustatakse arvukate illustratsioonide, lennumärke meenutavate siltide ja kokteiliretseptidena kasutatavate visanditega. Mitmekülgset kujundust täiendavad mitmesugused värvilise fooliumi toonid, erinevad lakid, mustrid ja reljeeftrükk.

Projekti nimi : Propeller, Disainerite nimi : Asta Kauspedaite, Kliendi nimi : Stumbras.

Propeller Etiketid

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.