Disainiajakiri
Disainiajakiri
Lamp

the Light in the Bubble

Lamp Valgus mullis on moodne lambipirn vana hõõgniidi Edisoni lambipirni mälestuseks. See on pleksiklaasilehe sisse paigaldatud led-valgusallikas, mis on laseriga lõigatud ja mis moodustab lambi kuju. Pirn on läbipaistev, kuid valgust sisse lülitades näete hõõgniiti ja pirni kuju. Seda saab kasutada nagu rippvalgustit või traditsioonilise pirni asendamisel.

Projekti nimi : the Light in the Bubble, Disainerite nimi : Andrea Ciappesoni, Kliendi nimi : Ciappesoni lighting+design.

the Light in the Bubble Lamp

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.