Disainiajakiri
Disainiajakiri
Jaapani Kotletirestoran

Saboten Beijing the 1st

Jaapani Kotletirestoran See on Jaapani kotletirestoranide kett nimega “Saboten”, mis on Hiina esimene lipulaevarestoran. Meie traditsiooni deformeerumine ja hea lokaliseerimine on hädavajalikud, et Jaapani kultuuri võõrriikides paremini omaks võtta. Vaadates restoraniketi tulevikunägemusi, koostasime siin kujundused, millest saavad kasulikud käsiraamatud laienedes Hiinasse ja ka mujale. Siis oli üks meie väljakutseid haarata õigesti aru jaapani piltidest, mida välismaalased eelistavad. Keskendusime peamiselt “traditsioonilisele Jaapanile”. Pingutame selle sisseviimisel.

Projekti nimi : Saboten Beijing the 1st, Disainerite nimi : Aiji Inoue, Kliendi nimi : Saboten.

Saboten Beijing the 1st Jaapani Kotletirestoran

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.