Disainiajakiri
Disainiajakiri
Krediitkaardi Lojaalsusprogramm

Education Currency

Krediitkaardi Lojaalsusprogramm See on emiteeriva panga ja partnerharidusasutuse vahel sponsoreeritud ühisbrändiga pangakaardi lojaalsusprogramm, mis annab õppetundide näol premeerimise õigusi, mis on kogunenud suurematele üksustele, mis on krediiditundide õigused, mis antakse kaardi omanikule tema kaardiga kulutamisega, akumuleeritud krediiditundide õigused võidakse lunastada, kui ta õpib selles partnerharidusasutuses koolituskursusele. Antud krediiditundide õiguste eest sõlmib pank selle asutusega vahetustasude jagamise lepingu. Projekti eesmärk on inimeste rahaline toetamine hariduse eesmärkide ja haridussektori saavutamiseks.

Projekti nimi : Education Currency, Disainerite nimi : Youssef Abdel Zaher, Kliendi nimi : Youssef Abdel Zaher.

Education Currency Krediitkaardi Lojaalsusprogramm

See hea disain on pakendikujunduskonkursi disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi pakendikujunduse teoseid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.