Disainiajakiri
Disainiajakiri
Multifunktsionaalne Kirjutuslaud

Portable Lap Desk Installation No.1

Multifunktsionaalne Kirjutuslaud See kaasaskantava sülearvuti installi nr 1 eesmärk on pakkuda kasutajatele paindlikku, mitmekülgset, keskendunud ja korrektset tööruumi. Kirjutuslaud koosneb äärmiselt ruumi säästvast seinale paigaldatavast lahendusest ja seda võiks hoida seina vastu tasast. Bambusest valmistatud kirjutuslaud on seinatoest eemaldatav, mis võimaldab kasutajal seda kasutada kodus erinevates kohtades lapina töölauana. Laud koosneb ka ülaosas olevast soonest, mida saab kasutada telefoni või tahvelarvuti alusena toote kasutajakogemuse parandamiseks.

Projekti nimi : Portable Lap Desk Installation No.1, Disainerite nimi : Liyang Liu, Kliendi nimi : Yois design.

Portable Lap Desk Installation No.1 Multifunktsionaalne Kirjutuslaud

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.