Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kummut

Labyrinth

Kummut ArteNemuse labürint on kummut, mille arhitektuurilist välimust rõhutab selle spooni looklev tee, mis meenutab linna tänavaid. Sahtlite tähelepanuväärne kontseptsioon ja mehhanism täiendavad selle alajoont. Vahtra ja musta eebenipuu spooni kontrastsed värvid, aga ka kvaliteetne meisterlikkus rõhutavad Labürindi eksklusiivset välimust.

Projekti nimi : Labyrinth, Disainerite nimi : Eckhard Beger, Kliendi nimi : ArteNemus.

Labyrinth Kummut

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.