Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kaelakee

Sakura

Kaelakee Kaelakee on väga painduv ja valmistatud erinevatest detailidest, mis on joodetud sujuvalt kokku, et kaunilt kaunistada naiste kaelapiirkonnas. Paremal küljel olevad keskmised lilled pöörlevad ja seal on lubatud vasakut lühemat kaelakee tükki eraldi prossina kasutada. Kaelakee on väga kerge, arvestades selle 3D-kuju ja keerukust. Selle brutokaal 362,50 grammi on 18 karaat, kivi ja teemantidega 518,75 karaati

Projekti nimi : Sakura, Disainerite nimi : Nada Khamis Mohammed Al-Sulaiti, Kliendi nimi : Hairaat Fine Jewellery .

Sakura Kaelakee

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.