Disainiajakiri
Disainiajakiri
Vedrustuslamp

Spin

Vedrustuslamp Spin, mille on kujundanud Ruben Saldana, on riputatav LED-lamp rõhuvalgustuseks. Selle oluliste joonte minimalistlik väljendus, ümar geomeetria ja kuju annavad Spinile ilusa ja harmoonilise kujunduse. Selle täielikult alumiiniumist valmistatud korpus annab kerguse ja konsistentsi, toimides samal ajal jahutusradiaatorina. Selle tasapinnaliselt paigaldatav lagi ja ülimalt õhuke tenor tekitavad õhust hõljumise. Saadaval mustvalgena on Spin täiuslik valgusti, mida saab paigutada baaridesse, lettidesse, vitriinidesse ...

Projekti nimi : Spin, Disainerite nimi : Rubén Saldaña Acle, Kliendi nimi : Rubén Saldaña - Arkoslight.

Spin Vedrustuslamp

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.