Disainiajakiri
Disainiajakiri
Prožektor

Thor

Prožektor Thor on Ruben Saldana disainitud LED-kohtvalgusti, väga suure voolavusega (kuni 4,700Lm), ainult 27–38 W (sõltuvalt mudelist) ja optimaalse soojusjuhtimisega disain, mis kasutab ainult passiivset hajumist. See teeb Thorist silma turul ainulaadse tootena. Oma klassi piires on Thoril kompaktsed mõõtmed, kuna juht on integreeritud luminesarusse. Selle massikeskme stabiilsus võimaldab meil paigaldada nii palju Thori, kui soovime, ilma et tee oleks kallutatud. Thor on LED-kohtvalgusti, mis sobib ideaalselt keskkondadesse, kus valgusvoo vajadused on suured.

Projekti nimi : Thor, Disainerite nimi : Rubén Saldaña Acle, Kliendi nimi : Rubén Saldaña - Arkoslight.

Thor Prožektor

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.