Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kõrvarõngas

Night Light

Kõrvarõngas Pimedas süttiva ja helendava fosforestseeruva ehte tüki idee sai inspiratsiooni kuristiku kalade bioluminestsentsist. Need kalaliigid elavad ookeani sügavuses ja isegi täielikus pimeduses muudavad nad oma salapärase võime enda valgustamiseks end vastassoost nähtavaks ja atraktiivseks. Selle suurepärase kunstiteosega kavatseb see anda naistele võimaluse särada isegi öösel.

Projekti nimi : Night Light, Disainerite nimi : Gabriel Juliano, Kliendi nimi : Gabriel Juliano.

Night Light Kõrvarõngas

See hea disain on pakendikujunduskonkursi disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi pakendikujunduse teoseid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.