Disainiajakiri
Disainiajakiri
Teleskoopkolonn

Uni-V

Teleskoopkolonn Minimalistlik stiil ja läikiv toon "Uni-V" on teleskoopkolonn, mis on mõeldud panoraamvaatega omaduste jaoks. Valmistatud alumiiniumist, mis suurendab selle atraktiivsust ja stabiilsust. Mõõtmetega proportsioonides on selle sisesammas mitte ainult 360-kraadise pöörde jaoks mõistlik, vaid muudab selle ka ergonoomilise kõrguse reguleerimiseks toimivaks. Selle ülemiste mehaaniliste liigestega, mis tagavad jälgimise ajal voolavuse täiesti vabad liikumised. Kas sise- või välispaigaldus, selle disain loob stiili moodsa sisekujunduse jaoks.

Projekti nimi : Uni-V, Disainerite nimi : Jessie W. Fernandez, Kliendi nimi : VISIMAXI.

Uni-V Teleskoopkolonn

See hea disain on pakendikujunduskonkursi disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi pakendikujunduse teoseid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.