Disainiajakiri
Disainiajakiri
Ringlussevõetav Jäätmete Sorteerimissüsteem

Spider Bin

Ringlussevõetav Jäätmete Sorteerimissüsteem Spider bin on universaalne ja ökonoomne lahendus taaskasutatavate materjalide sorteerimiseks. Rühm hüpikaknaid luuakse koju, kontorisse või õue. Ühel esemel on kaks põhiosa: raam ja kott. Seda saab hõlpsalt ühest kohast teise teisaldada, seda on mugav transportida ja hoida, kuna see võib olla tasane, kui seda ei kasutata. Ostjad tellivad ämblikprügi veebist, kus nad saavad vastavalt vajadusele valida suuruse, ämblikuvõrgu prügikastide arvu ja koti tüübi.

Projekti nimi : Spider Bin, Disainerite nimi : Urte Smitaite, Kliendi nimi : isort.

Spider Bin Ringlussevõetav Jäätmete Sorteerimissüsteem

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.