Disainiajakiri
Disainiajakiri
Mänguasi

Sofia

Mänguasi Kujundus on inspireeritud 19. sajandi Sloveenia puukärust nukkudele. Disaineritele esitati väljakutse: võtta sajandivanune mänguasja, anda sellele uuesti eesmärk, muuta see ahvatlevaks, kasulikuks, huvitavaks kujunduslikuks, erinevaks ning ennekõike lihtsaks ja elegantseks. Autorid kujundasid nukkudele kaasaegse kaasaskantava lapsevoodi. Nad tulid välja orgaanilise kujuga, illustreerides lapse ja imiku mänguasja suhte pehmust. Põhimõtteliselt on see valmistatud puidust ja tekstiilist. Seda saab kasutada nukkude magamiseks, transportimiseks ja hoidmiseks. See mänguasi julgustab sotsiaalset mängu.

Projekti nimi : Sofia, Disainerite nimi : Klavdija Höfler and Matej Höfler, Kliendi nimi : kukuLila.

Sofia Mänguasi

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.