Disainiajakiri
Disainiajakiri
Spaa, Ilusalong

LYNX CLUB Business & Beauty

Spaa, Ilusalong Kolmest korrusest koosnev kompleks. Esimese ja teise korruse sisekujundus ruumi stiilis. Koosneb fuajeest ja viiest saalist, kus on basseinid ja SPA tsoonid. Iga saali ruum on tehniliselt varustatud mitmeotstarbeline, lakooniliselt lihtsamate vormidega, turvaline ja mugav. Igas toas on värviskeem. Pakutakse futurismi ja sürrealismi elemente, mis rõhutavad interjööri identiteeti. 3. korrusele olid paigutatud saali, restorani ja autorhotelli SPA numbrid

Projekti nimi : LYNX CLUB Business & Beauty, Disainerite nimi : Gurleva Marina, Kliendi nimi : Gurleva Marina.

LYNX CLUB Business & Beauty Spaa, Ilusalong

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.