Disainiajakiri
Disainiajakiri
Arenev Mööbel

dotdotdot.frame

Arenev Mööbel Kodud kasvavad väiksemaks, seetõttu vajavad nad mitmekülgset kerget mööblit. Dotdotdot.Frame on esimene mobiilne kohandatav mööblisüsteem turul. Tõhusa ja kompaktse raami saab seina külge kinnitada või sellele toetuda, et seda oleks lihtne kodus ümber paigutada. Ja selle kohandatavus tuleneb 96 august ja laienevast lisavarustusest, mis nendesse kinnitatakse. Kasutage ühte või ühendage mitu süsteemi vastavalt vajadusele - seal on lõpmatu kombinatsioon.

Projekti nimi : dotdotdot.frame, Disainerite nimi : Leonid Davydov, Kliendi nimi : dotdotdot.furniture.

dotdotdot.frame Arenev Mööbel

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.