Disainiajakiri
Disainiajakiri
Järi

Tri

Järi Naturaalsest tahkest tahkest väljaheitest, mis töötas koos CNC-masinatega ja mille käsitsi valmistamise eripäraks oli see, et see on valmistatud täispuidust seederplokist, mida pole töödeldud 50 x 50, on poleeritud käsitsi liivapaberi killustikega, mis muudavad mattpinna ühtlaseks ja puudutuseks ning suurendavad konkreetse seedripuidu vormide ja värviskeemi järgi peab olema naturaalne õli, mis kaitseb seda ja muudab selle funktsionaalseks objektiks ning praktiliselt hooldatavaks pehmeks kujunduseks, mis täiustab looduslikku materjali ja lisaks selle lõhnale, võite rääkida disaini sensoorsest puudutusest , mugavus ja aroom.

Projekti nimi : Tri, Disainerite nimi : Ascanio Zocchi, Kliendi nimi : riva1920.

Tri Järi

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.