Disainiajakiri
Disainiajakiri
Digitaalne Teisendus

Tigi

Digitaalne Teisendus Üks juuksemoodis kõige ikoonilisemaid üksusi on asumas julge sammu digitaalse asjakohasuse poole. Professionaalse dot com ja Tigi Color Copyright tootevaliku ümberkorraldamine õnnestus, ühendades kunstnike loodud eritellimusel põhineva sisu, kaasaegsete fotograafide kaasamise ja veel nägemata kujundusväljendused digitaalsesse. Peen, kuid terav kontrast tehnika ja käsitöö vahel. Lõpuks juhendab Tigi tervislikul samm-sammulisel lähenemisel tõeliseks digitaalseks muutuseks 0-lt 100-le.

Projekti nimi : Tigi, Disainerite nimi : Fayssal Loussaief, Kliendi nimi : Unilever UK TIGI.

Tigi Digitaalne Teisendus

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.