Disainiajakiri
Disainiajakiri
Diivan

Marilyn Two Seat

Diivan Inspiratsiooniks hämmastav Marilyn Monroe ja tema väike valge kleit. Tema elegants särab kogu selle diivani jalgade joonistamise ajal, rõhutades spetsiaalset polstritehnikat, mis simuleerib kleidi liikumist. Marilyni diivan lubab sel moel täita teie ruumi elegantsi, mis ületab vormide tõlgendamise, ja haarata läbi kõigi aegade ikooniliseima diiva glamuuri ja seksikuse.

Projekti nimi : Marilyn Two Seat, Disainerite nimi : Rafaela Luís, Kliendi nimi : Kalira Design.

Marilyn Two Seat Diivan

See hea disain on pakendikujunduskonkursi disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi pakendikujunduse teoseid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.