Disainiajakiri
Disainiajakiri
Käekell

Slixy

Käekell Kell oli kujundatud minimalistlikuks, kuid samas elegantseks ning austaks kellade traditsiooni oma lihtsate käte, märkide ja ümara kujuga, surudes samal ajal piire värvi ja sugestiivse kaubamärgi abil. Tähelepanu pöörati nii materjalidele ja omadustele kui ka disainile, kuna lõppklient soovib täna kõike seda - head disaini, head hinda ja kvaliteetseid materjale. Kellad koosnevad safiirist kristallklaasist, ümbrise jaoks roostevabast terasest, Šveitsi firma Ronda tehtud kvartsliigutusest, 50 m veekindlusest ja värvilisest nahast rihmast selle viimistlemiseks.

Projekti nimi : Slixy, Disainerite nimi : Miroslav Stiburek, Kliendi nimi : SLIXY.

Slixy Käekell

See hea disain on pakendikujunduskonkursi disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi pakendikujunduse teoseid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.