Disainiajakiri
Disainiajakiri
Avalik Heli Mööbel

Sonoro

Avalik Heli Mööbel "Sonoro" on projekt, mis põhineb avaliku mööbli idee muutmisel Colombias avaliku helimööbli (löökpillide) kujundamise ja arendamise kaudu. See muudab, stimuleerib ja genereerib kogukonna välja töötatud kultuuripraktikate taaskehtestamist ja kaasamist, et väljendada end nende kultuurilise mitmekesisuse tõttu, mis võimaldab nende identiteedi elemente võimendada. See on mööbel, mis loob ruumi sekkumispiirkonna erinevate kasutajate (elanikud, turistid, külastajad ja üliõpilased) vaheliseks suhtlemiseks ja sotsialiseerumiseks.

Projekti nimi : Sonoro, Disainerite nimi : Kevin Fonseca Laverde, Kliendi nimi : Universidad Nacional de Colombia sede Palmira and Universidad Pontificia Bolivariana sede Medellín.

Sonoro Avalik Heli Mööbel

See hea disain on pakendikujunduskonkursi disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi pakendikujunduse teoseid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.