Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kohvilaud

Drop

Kohvilaud Tilk, mida puidu- ja marmorimeistrid valdavad hoolikalt; koosneb täispuidust lakikihist ja marmorist. Marmori eriline tekstuur eraldab kõik tooted üksteisest. Tilgakohvilaua ruumiosad aitavad korraldada väikese maja aksessuaare. Veel üks disainilahenduse oluline omadus on kere all paiknevate peidetud rataste liikumismugavus. See disain võimaldab luua erinevaid kombinatsioone marmori ja värvi alternatiividega.

Projekti nimi : Drop, Disainerite nimi : Buket Hoscan Bazman, Kliendi nimi : Marbleous.

Drop Kohvilaud

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.