Disainiajakiri
Disainiajakiri
Ehtekollektsioon

Imagination

Ehtekollektsioon Yumin Konstantini loodud teenetemärgis ei näe me looduse sõnasõnalist kordamist. Tema silmade vormid on erinevad, need pole pildid bioloogia atlasest, mis on teostatud väärismetallides ja vääriskivides. Need on esemed, mis on loodud inimese näo ja keha kaunistamiseks. Et lisada tema iga päev rõõmu. Kuna tegemist on kunstniku kujutlusvõimega loodud vormidega, kannavad nad looduse elu puudutuse kaudu. Läbi läbitungimatute materjalide tekstuuri ja kombatavate omaduste, valguse ja varju mängimise kaudu nende pindadele.

Projekti nimi : Imagination, Disainerite nimi : Konstantin Yumin, Kliendi nimi : Konstantin Yumin .

Imagination Ehtekollektsioon

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.