Disainiajakiri
Disainiajakiri
Segakasutusega Hoone

GAIA

Segakasutusega Hoone Gaia asub äsja kavandatud valitsuse hoone lähedal, mis hõlmab metroopeatust, suurt kaubanduskeskust ja linna tähtsaimat linnaparki. Segakujuline hoone oma skulpturaalse liikumisega toimib loova atraktiivina nii kontorite kui ka elamispindade elanikele. See nõuab muudetud sünergiat linna ja hoone vahel. Mitmekesine programmeerimine haarab kogu päeva aktiivselt kohalikku kangast, saades katalüsaatoriks sellele, mis varsti paratamatult levialaks saab.

Projekti nimi : GAIA, Disainerite nimi : Uribe Schwarzkopf and LA Arquitectos, Kliendi nimi : Leppanen + Anker Arquitectos.

GAIA Segakasutusega Hoone

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.