Disainiajakiri
Disainiajakiri
Mänguasi

Mini Mech

Mänguasi Inspireerituna modulaarstruktuuride paindlikkusest, on Mini Mech läbipaistvate plokkide kollektsioon, mida saab kokku panna keerukateks süsteemideks. Iga plokk sisaldab mehaanilist seadet. Ühenduste ja magnetiliste pistikute universaalse disaini tõttu saab teha lõputult erinevaid kombinatsioone. Sellel disainil on korraga nii hariduslik kui ka puhkemajanduslik eesmärk. Selle eesmärk on arendada loomejõudu ja võimaldab noortel inseneridel näha süsteemis iga üksuse tegelikku mehhanismi eraldi ja kollektiivselt.

Projekti nimi : Mini Mech, Disainerite nimi : Negar Rezaei & Ghazal Esmaeili, Kliendi nimi : Singoo Design Group.

Mini Mech Mänguasi

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.