Disainiajakiri
Disainiajakiri
Siidist Foulard

Passion

Siidist Foulard "Passion" on üks "Regards" objektidest. Pange siidisall kenasti tasku ruudule või raamige see kunstiteosena ja laske sellel kogu elu kesta. See on nagu mäng - igal objektil on rohkem kui üks funktsioon. "Regards" kehastab õrna korrelatsiooni vanade käsitöö ja kaasaegsete disainiobjektide vahel. Iga kujundus on ainulaadne kunstiteos ja räägib erinevat lugu. Kujutage ette kohta, kus iga pisidetail jutustab loo, kus kvaliteet on elu väärtus ja suurim luksus on iseendaga truuks jäämine. Siin kohtub "Regards" teiega. Las kunst kohtub sinuga ja vanane koos sinuga!

Projekti nimi : Passion, Disainerite nimi : Milena Grigaitiene, Kliendi nimi : Regards.

Passion Siidist Foulard

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.